Alarmy - kamery - projekty, montáže
Přístup, docházka

Systémy přístupu a docházky

  Zaslat poptávku

Obor EVS (elektronické vstupní systémy) řeší problematiku autorizace osob pro vstup do objektu (audio/videotelefony, přístupové čtečky) a evidenci docházky spolu s udělením přístupových práv (docházkový a přístupový systém VAR-NET).Čtečky a klávesnice
Kontrola přístupu slouží k omezení vstupu osob do určitého prostoru - objektu, místnosti nebo třeba zařízení. Dají se použít různé stupně kontroly přístupu, pomocí kódu, EM karty, otisku prstu, popřípadě různé kombinace těchto metod. Zařízení pro kontrolu mohou pracovat samostatně nebo mohou být v provedení pro spolupráci s nadstavbovým systémem.


Vstupní audiotelefony
Vstupní audiosystém je jednoduchý a levný systém pro zajištění kontrolovaného vstupu osob do objektu. Je tvořen dveřní jednotkou s mikrofonem a reproduktorem umístěnou u vstupu do objektu a telefony v jednotlivých interiérech (byty, kanceláře).


Vstupní videotelefony
Vstupní videotelefony umožňují kontrolovaný vstup osob do budovy. Sestavu tvoří dveřní jednotka s barevnou kamerou a vnitřní zobrazovací jednotky s LCD displejem. Příchozí a uživatel obousměrně komunikují, uživatel pak stisknutím tlačítka pro ovládání dveří umožní příchozímu vstup.
 BC-300 CONTROL STATION

  
 DU-02A 

El. zámky a turnikety

Elektrické zámky a turnikety jsou určeny pro mechanické blokování vstupu. V případě autorizovaného povolení vstupu umožní vstoupení do určitého prostoru.


Docházka a přístup
Výrobková skupina označovaná ACCESS Control (řízení přístupu) zahrnuje prostředky, které umožňují uživateli identifikaci (kód zadaný na klávesnici, bezkontaktní EM karta ke čtečce, otisk prstu ke čtečce s vyhodnocením biometrie nebo kombinace těchto metod) a po její akceptaci systémem následně i přístup v definovaném časovém intervalu do příslušných dveří. Komplexní řešení přístupu osob spojené s evidencí docházky (speciální SW) s přenosem dat do příslušného informačního systému poskytuje Docházkový a přístupový systém VAR-NET. Nabízíme čtyři typy docházkových terminálů s kvalitním SW s licencí pro 50, 100 a 200 osob.

Další informace o systémech přístupu a docházky najdete v sekci Ke stažení

   
   

 

SLP - projekce