Alarmy - kamery - projekty, montáže
Servis

Opravy a servis, záruční podmínky
 

Zajišťujeme opravy a servis všech námi namontovaných systémů a zařízení, jak záruční, tak pozáruční. Opravy a servis systémů namontovaných jinými firmami lze též realizovat, pokud se ale jedná o výrobky firem, pro které nejsme plně vybaveni (dokumentace, software, speciální kabely, převodníky), jsou naše možnosti částečně omezené. Vždy se ale budeme snažit hledat řešení daného problému.


Je potřeba upozornit, že pro zajištění spolehlivé funkce alarmu je nutná jeho pravidelná roční kontrola montážním firmou. Prokázání pravidelných ročních kontrol alarmu může být podmínkou pro plnění pojišťovny v případě vloupání do Vašeho domu, bytu nebo provozovny.


Záruční podmínky
Záruka na montáž systémů je 24 měsíců. Záruka na baterie je 6 měsíců. Po dobu zákonné záruky prvních 24 měsíců má zákazník nárok na bezplatný servis montážním technikem včetně dojezdu k zákazníkovi. Toto platí pouze v případě, že nedošlo k porušení záručních podmínek ze strany zákazníka. Standardní lhůta na posouzení reklamace je 30 dnů. Záruka se nevztahuje na závady způsobené zaplavením, bleskem, mechanickým poškozením, neodbornou obsluhou, neodborným zásahem do elektrické nebo mechanické části zařízení a přepětím.


  ACM-5001